بیــــا حـــرفـــه‌ای بـــاشیـــم

درباره گیمینگ یار بیشتر بدانید.

Gamingyar logo

گیمینگ یار از سال 1396 فعالیت خودش را شروع کرد. در ابتدا گیمینگ یار ، تنها یک رسانه سرگرمی به شمار می‌آمد ، پس از گذشت یکسال از شروع فعالیت ، گیمینگ یار توانست یک جامعه گیمر را در مدت زمان کوتاهی بدست آورد به طوری که وجود یک مکان بزرگتر و با کیفیت تر جهت ارائه خدمات و محصولات مربوط به حوزه بازی و همچنین تکنولوژی و رایانه به شدت  جای خالی خودش را در گیمینگ یار حس میکرد.

در همین مدت ، طی سال های اخیر به واسطه راه اندازی بخش فروش گیمینگ یار پیشرفت های اصلی گیمینگ یار شکل گرفت و روز به روز بخش فروش به جزئی اصلی تر تبدیل شد. تا به این روز که گیمینگ یار تصمیم بر توسعه یک وبسایت کامل تحت عنوان فروشگاه و مرجع گیمینگ را دارد.

گیمینگ یار ، همانند یک کودک

گیمینگ یار تا به امروز همانند یک کودک به همراه والدین و دوستان خود رشد کرده است ، تا به امروز و روزهایی که در پیش خواهیم داشت کودک ، خود را به شیوه‌ای تربیت خواهیم کرد که هیچ فشاری ، خمی بر زانوی های آن ایجاد نکند و به صورتی مشتاق به مسیر خود ادامه دهد. گیمینگ یار از زمان تولد خود متمرکز بر روی رشد و پیشرفت بوده است. این به این معناست در هرثانیه و دقیقه و ساعت ، بهتر شدن و سعی در بهترساختن هرچیز در گیمینگ یار به طور مداوم ادامه خواهد داشت.

اعضای تیم
علی دهقانی
موسس ، کارشناس فروش
اسماعیل دهقانی
موسس ، مدیر وبسایت ، مدرس ، طراح و گرافیست
بنیامین حیدری
کارشناس بخش محصولات ، ادمین سوشال مدیا
محمد طاهری
وبمستر
محمد فرد
کارشناس بخش محصولات
سبد خرید